KONST / Litografier / Färglitografi 14477452
nr 1447 7452
Herbert Gentry
(1919-2003), Sverige
Signerad, numrerad 71/75. Färglitografi, bildmått: 58x46, yttermått inklusive ram: 69x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:01:52
4/2 15:54:08
Herbert Gentry
Läs mer om Herbert Gentry
Herbert Gentry
Läs mer om Herbert Gentry
nr 1447 7452
Herbert Gentry
(1919-2003), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 7 februari 2022 |
| 4/2 15:54:08 | 1 | Vinnande bud |
Herbert Gentry